Akkisan Kireç

Yenilikçi, Uzman ve Tecrübeli Kadro...

Hakkımızda

Akkisan Kireç

Kuruluşundan bugüne kadar vazgeçilmez ilkeleri olan kalite, istikrar, güven ve dürüstlükten hiçbir ödün vermeden hizmet anlayışına devam etmektedir.

Akkisan Kireç olarak ülkemize modern sanayinin gerekliliklerini yerine getirerek ve istihdam sağlayarak hizmet vermektedir. Topluma ve çevreye saygılı, verimli, etkin ve yüksek sorumruluk bilinci içerisinde çalışmaktadır. Kendini sürekli geliştiren, profosyonel bir ekip çalışması içerisinde, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini azami seviyeye çıkarmaktadır.

10.000 m2 kapalı alan, 70.000 m2 açık alan da kurulu tesisleri ve toplam 45 personeliyle Türk Ekonomisine hizmet etmekte olan firmamız, Sönmüş ve Sönmemiş Kireç, Taş Ocağı ve Kırma Eleme Tesisi İşletmeciliği ve de inşaat sektöründeki faaliyetlerini devam ettirerek, bölgedeki liderliğini sürdürmektedir.

Fabrika bünyesinde bulundurduğu sönmüş ve sönmemiş kireç üretimi faaliyetleri ile doğaltaş ocağı ve kırma eleme tesisi işletmeciliği faaliyetleri ile bölgede istihdama ve ekonomiye doğrudan katkı sağlamaktadır. Ayrıca sahip olduğu modern ve ekonomik yapı inşaası anlayışı ile kaliteli ve güvenli yapıların üretiminde doğrudan yer almaktadır.

Akkisan Kireç olarak ülkemize modern sanayinin gerekliliklerini yerine getirerek ve istihdam sağlayarak hizmet vermektedir. Topluma ve çevreye saygılı, verimli, etkin ve yüksek sorumruluk bilinci içerisinde çalışmaktadır.
Copyright © 2024 Akkisan Kireç. Tüm hakları saklıdır.